P. Guardiola tikisi, kad komanda išlies pyktį "Premier" lygoje

Pepo Guardiolos ir jo visos kariaunos šeštadienį laukia dar vienos žūtbūtinės rungtynės. Anglijos "Premier" lygoje "Manchester City" sieks apkartinti Londono "Tottenham" komandos triumfą po trečiadienį įvykusios dramos Čempionų lygoje.

Būtent "Tottenham" išmetė "Man City" komandą iš tolimesnės kovos dėl ČL trofėjaus. Nepraėjus nė savaitei, komandos vėl stoja į kovą – "Spurs" dar kartą atvyksta į Mančesterį. P. Guardiolos komandai trys taškai yra ypatingai svarbūs kovoje dėl titulo.

Spaudos konferencijoje kalbėjęs P. Guardiola teigė, kad nesėkmė Čempionų lygoje gali būti priežastis, kodėl komanda atras jėgų ir noro šiandien įvyksiančioje akistatoje.

Prisiminęs trečiadienį įvykusias rungtynes, P. Guardiola teigė: "Prieš rungtynes niekada nežinai, kaip iš tikrųjų žaisi ir kaip sureaguosi į tam tikras situacijas. Atrodė, kad kelis kartus mes jau buvome nustumti ant bedugnės krašto, tačiau vis tiek sugebėjome atsitiesti."

"Jeigu tikite, tai manęs nebeskaudina šis pasitraukimas. Aš noriu pažiūrėti, ar mano žaidėjai žino, ką padarė trečiadienį. Prireiks laiko tai pamiršti, bet mes turime su tuo kažkaip susigyventi.

Tai, ką mes išgyvenome tų rungtynių metu buvo kažkas neįtikėtino. Mums pasisekė, kad mes buvome pačiame veiksmo sūkuryje. Pasaulyje daugiau nėra kito užsiėmimo, kuris tave pastatytų į šias ribas. Mes turime susigyventi su tokiomis situacijomis ir jas priimti.

Tai išliks mūsų atmintyje, bet tuo pačiu tai padės mums judėti į priekį. Žaidėjai turi galimybę parodyti, ką jie iš tikrųjų gali padaryti", – kalbėjo strategas.

"Man City" ir "Tottenham" dvikova šiandien startuos 14 val. 30 min.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė