P. Guardiola prieš lemiamą akistatą: "Nesižvalgysime į "Liverpool" rungtynes"

Anglijos "Premier" lygoje šį sekmadienį finišuoja 2018-19 metų sezonas. Jame yra likęs vienas nežinomasis – čempionas.

Kova dėl titulo nusikėlė iki pat paskutinio turo. "Manchester City" futbolininkai yra labai arti to, kad antrus metus iš eilės taptų šalies čempionais. "Miestiečiams" išvykoje reikia nugalėti "Brighton". "Liverpool" namuose žais prieš "Wolves", tačiau jiems tik pergalės neužtenka – "raudonieji" turi laukti dovanos iš "Brighton".

Rungtynių išvakarėse surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjęs Pepas Guardiola teigė, kad jo komanda ir nesižvalgys į "Liverpool" rungtynes, jų tikslas – patiems laimėti titulą įveikus "Brighton".

"Geriausia yra susikoncentruoti į tai, ką mes patys turime padaryti. Jeigu mes laimėsime, mums nereikės tikėtis, kad kažkas kitas už mus bus padaręs darbą", – teigė katalonas.

"Būtų puiku įmušti greitą įvartį, tačiau net neabejoju, kad taip neįvyks. Mes šią savaitę analizavome "Brighton" gynybos darbą. Žinau juos puikiai iš FA taurės ir suprantu, kaip bus sudėtinga pasiekti pergalę.

Svarbiausia yra nesiblaškyti. Jeigu "Liverpool" laimi, laimėti turime ir mes. Mums reikia koncentruotis niekur daugiau, kaip tik į savo rungtynes. Čempionų lygoje jau pamatėme, kaip po pralaimėjimų visi pradeda naikinti klubą ir trenerius. Žinau, kad būsiu vertinamas, todėl turime laimėti", – pridūrė P. Guardiola.

Visos paskutinės dešimt "Premier" lygos sezono rungtynių šiandien startuos 17 valandą.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė