P. Guardiola: "Nuo artimiausių trijų rungtynių priklausys mūsų sezonas"

"Manchester City" komandos laukia lemiamų mūšių etapas – Pepo Guardiolos auklėtiniai per keturias artimiausias dienas du kartus susigrums su Londono "Tottenham".

Mauricio Pochettino auklėtiniai gali eliminuoti "miestiečius" iš dviejų svarbiausių turnyrų, nors "Premier" lygoje dar ir nebūtų prarastos visos viltys. Trečiadienį "miestiečiai" bandys atsitiesti Čempionų lygoje, o šeštadienį jų vėl su "Tottenham" ekipa lauks rungtynės šalies pirmenybėse, kuriose į titulą nusitaikęs "Liverpool" tik ir laukia "Man City" kluptelėjimo.

Prie visa to, "Man City" komandos iškart po dviejų dvikovų su "Tottenham" lauks Mančesterio derbis "Old Trafford" tvirtovėje. P. Guardiola neabejoja, kad ši trijų rungtynių serija jiems bus lemiama.

"Jeigu mes nelaimime šių rungtynių, baigsime pasirodymą abiejuose turnyruose. Mums tai yra kaip finalai", – teigė P. Guardiola. –Šį jausmą turiu jau ištisas savaites".

"Visos rungtynės dabar yra sudėtingos. Mes praktiškai neturime poilsio. Sužaidėme 9, 10 ar 11 rungtynių daugiau už "Liverpool", tačiau mums tai yra iššūkis, kurį aš pats labai mėgstu", – tęsė katalonas.

P. Guardiola prieš atsakomąją dvikova su "Tottenham", kurioje reikės panaikinti įvarčio deficitą, tikisi "Etihad" žiūrovų pagalbos: "Man labai įdomu, kaip fanai reaguos į šias rungtynes.

Jeigu bus kažkas panašaus, kaip rungtynėse su "Liverpool", manau, kad to užteks. Noriu pamatyti, kaip jie nori, kad mes žaistume pusfinalyje."

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė