P. Guardiola: "Neįtikėtina, kad kovojome dėl keturių trofėjų"

"Manchester City" šį sezoną dar turi galimybę įsirašyti į Anglijos istorijos puslapius – laimėti visus tris šalies titulus.

Pepo Guardiolos auklėtiniai šeštadienį po permainingos kovos FA taurėje įveikė "Swansea" ir žengė į pusfinalį, kuriame nebeliko jokių šalies grandų. "Man City" vis dar tęsia kovą dėl "Premier" lygos ir Čempionų lygos titulų, o lygos taurės trofėjų jau laimėjo vasario pabaigoje.

"Kovoti dėl visų trofėjų yra svarbu visam klubui", – teigė P. Guardiola.

"Žmonės dabar kalba, kad mes laimėsime tris ar keturis titulus, tačiau tą dieną, kai pralaimėsime kovą dėl vieno iš tų trofėjų, žmonės ims sakyti, kad tai mums yra didžiulė nesėkmė.

Pats nuostabiausias dalykas nuo praėjusio sezono yra tai, kad šiuo metu kovojame dėl visų įmanomų trofėjų. Mentaliteto prasme visada yra svarbiau žinoti, kad kovoji dėl visų trofėjų iki pat pabaigos nei tai, kad juos paprasčiausiai laimi.

Tai bus labai svarbu ateityje tiems žaidėjams ir treneriams, kurie atvyks į šį klubą ir ras žmonių grupę, kuri niekada nepasiduoda ir kovoja dėl trofėjų iki paskutinės dienos. Tai yra geriausia pamoka, kurią gali išmokti", – kalbėjo katalonas.