P. Guardiola liko nepatenkintas savo auklėtinių pasirodymu puolime

„Manchester City” strategas Pepas Guardiola teigia, kad „Tottenham” buvo viena fiziškai pajėgiausių komandų, su kuria kovėsi per savo karjerą.

Pirmadienį įvykusioje dvikoje Anglijos čempionai minimaliu skirtumu palaužė „pentinius”. Pirmajame kėlinyje gerokai geriau atrodė svečiai, tačiau „Spurs” antroje rungtynių pusėje kėlė didesnį pavojų varžovams.

P. Guardiolą nuliūdino jo auklėtinių pasirodymas puolime, mat buvo iššvaistyta per daug progų.

„Mes žaidėme prieš vieną fiziškai pajėgiausių komandų, kurias sutikau per visą gyvenimą. Jie turėjo Sissoko, Kane'ą, Dierį, Alderweireldą, Sanchezą ir Dembele.

Jie turėjo neįtikėtiną fizinį pranašumą, o dar ir aikštės kokybė buvo labai prasta. Mes neišnaudojome kelių gerų progų ir leidome jiems bėgti”, - sakė Pepas.

„Visgi mums pavyko gana neblogai kontroliuoti kamuolį, nors ir turėjome sunkunų dėl šios aikštės. Pirmos 15-20 minučių buvo tikrai geros, tačiau antrajame kėlinyje jiems suteikėme šansą perimti iniciatyvą ir tai mums atnešė problemų.

Svarbių rungtynių metų, ypač Čempionų lygoje, mes turėsime būti gerokai tikslesni puolime. Anksčiau ar vėliau su tokiu progų išnaudojimu mes nelaimėsi rungtynių”, - pridūrė strategas.