P. Guardiola išreiškė susidomėjimą A. Sanchezu

„Manchester City“ klubo vairininkas Pepas Guardiola išreiškė susidomėjimą „Arsenal“ žvaigžde Alexiu Sanchezu  ir prieš FA taurės pusfinalio mačą negailėjo pagyrų Čilės puolėjui. Guardiola teigė, kad Sanchezas yra labai panašaus lygio futbolininkas kaip Lionelis Messis.

„Man City“ jau kurį laiką yra siejama su Sanchezo įsigijimu, kurio kontraktas pasibaigs po 2017-2018 metų sezono, o klubas yra užtikrintas, kad jiems pavyks įsigyti puolėją. Prieš pusfinalio kovą su „Arsenal“ ekipa kalbėjęs Guardiola, leido suprasti, kad norėtų matyti Sanchezą savo kariaunoje.

„Kaip didieji klubai sustiprėja? Su nuostabiais žaidėjais. Žinoma, kad visi didieji klubai žinos jo situaciją“, - kalbėjo Guardiola apie Sanchezo besibaigiantį kontraktą. - Kai talentingiausi futbolininkai išvyksta į „Barceloną“, jie supranta , koks unikalus yra Messis. Bet Alexis yra tik vienu laipteliu žemiau. Jis yra fantastiškas futbolininkas ir aš esu labai laimingas, kaip jis žaidžia „Arsenal“ klube, ypač šį sezoną mušdamas įvarčius“, - tęsė ispanas.

Guardiola taip pat mano, jei Kevinas De Bruyne būtų su vienų metų kontraktu, labai daug komandų juo domėtųsi, taip pripažindamas, kad jis domisi tuo pačiu Sanchezu. Nors čilietis jau yra įmušęs 23 įvarčius šiame sezone, tačiau „Arsenal“ klubui to nepakanka ir jie užima tik 7-ąją vietą „Premier“ lygoje. O su 19 įvarčių „Premier“ lygos pirmenybėse Sanchezas yra trečias rezultatyviausias futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos