P. Guardiola: „Galbūt mes esame kalti, kad Gerrardas paslydo“ © PA nuotr.

„Manchester City“ surengė pirmą spaudos konferenciją po mestų „Premier“ lygos kaltinimų dėl daugiau nei 100 finansinių pažeidimų.

Prieš mačą su „Aston Villa“ ekipa „miestiečių“ strategas Pepas Guardiola kalbėjo itin piktai ir net palietė Steveno Gerrardo temą.

„Galbūt mes esame kalti, kad Stevenas Gerrardas paslydo, na žinote, toje situacijoje „Anfield“ stadione“, – sakė katalonas.

Pasak britų spaudos, jeigu pasitvirtintų „Premier“ lygos kaltinimai, iš „Manchester City“ ekipos net galėtų būti atimti titulai nuo 2010 iki 2018 metų.

2013/2014 metų sezone vyko rimtos lenktynės dėl „Premier“ lygos titulo tarp „Chelsea“, „Manchester City“ ir „Liverpool“ ekipų. Tuomet šiose lenktynėse dėl titulo daug ką lėmė skaudus Steveno Gerrardo paslydimas mače prieš „Chelsea“ ekipą. Iš „Anfield“ pergalę išsivežė „aristokratai“ praktiškai sužlugdė „raudonųjų“ šansus nutraukti titulų badą.

Spaudos konferencijoje P. Guardiola taip pat sakė: 

„Nepasitrauksiu nuo vyr. trenerio sėdynes. Galiu jus patvirtinti, kad šiuo metu noriu likti labiau, nei bet kada. Labiau nei bet kada. 

Jie sukūrė precedentą. Ką mūsų varžovai mums iškrėtė, tegul jie elgiasi atsargiau. Šioje šalyje visi yra nekalti, kol kaltė yra neįrodyta. Tačiau su „Man City“ yra kitaip. Jie nelaukia – mes norėtume iš pradžių pabandyti save apsiginti. 

Manau, kad klubo vadovybė labai pasitiki savimi (po situacijos su UEFA), kadangi jie turi labai daug informacijos, daug įrodymų, kuriuos jie gali parodyti“, – spaudos konferencijoje kalbėjo „Man City“ strategas. 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė