P. Guardiola: „Buvome labai arti finalo“ © JumpStory nuotr.

„Manchester City“ trečiadienį tiesiog neįtikėtinu būdu liko už UEFA Čempionų lygos finalo borto.

„Miestiečiai“ iki pat 90-osios minutė pirmavo 1:0, o tai reiškė, kad „Real“ reikia bent dviejų įvarčių, jog išplėštų pratęsimą. „Karališkasis“ klubas vos per kiek daugiau nei minutę pelnė reikalingus du įvarčius ir rungtynės kėlėsi į pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Ma nCity“ vartus, o jį realizavęs Karimas Benzema išvedė savo komandą į turnyro finalą.

Po mačo „City“ strategas Pepas Guardiola neslėpė apmaudo, tačiau pripažino, kad jo komanda nesužaidė geriausių rungtynių.

„Esu patyręs ne vieną skaudų pralaimėjimą Čempionų lygoje, tačiau negaliu teigti, kad mums bus lengva susitaikyti su šiuo rezultatu. Buvome labai arti finalo.

Pirmajame kėlinyje nežaidėme labai gerai, neradome savojo ritmo. Antrasis kėlinys buvo geresnis ir po pelnyto įvarčio mes viską kontroliavome. Deja, bet nepavyko sėkmingai užbaigti rungtynių.

Tokie dalykai nutinka ir tai tikrai turės teigiamą poveikį „Real“ futbolininkams. Nežinau, kaip tai paveiks mus“, – po rungtynių kalbėjo P. Guardiola.