P. Coutinho pasižymėjo pirmuoju įvarčiu, o "Barca" žengė į Karaliaus taurės finalą (VIDEO)

Ketvirtadienį vėlai vakare Ispanijoje įvyko atsakomosios antrojo Karaliaus taurės pusfinalio rungtynės.

"Mestalla" stadione susigrūmė "Valencia" prieš "Barcelona". Katalonai dar kartą įrodė pranašumą prieš varžovus ir bendru rezultatu 3-0 žengė į turnyro finalą.

Pirmajame kėlinyje aikštėje virė gana atkakli kova - progų turėjo ir vieni, ir kiti. Abi komandos medžiojo savo įvartį, tačiau užtikrintai vartuose žaidę vartininkai po pirmojo kėlinio savo vartus išsaugojo sausus.

Antrajame kėlinyje "Barca" įjungė aukštesnę pavarą, o prie to prisidėjo ir Ernesto Valverde sprendimas - strategas iškart po pertraukos į aikštę vietoj Andre Gomeso metė Philippe Coutinho.

Gana blankiai pastaruoju metu atrodęs brazilas galiausiai nudžiugino "Barcos" sirgalius - 49-ąją minutę jo tikslaus smūgio dėka "Barca" įgijo pranašumą šiose rungtynėse ir priartėjo prie finalo. Tai buvo pirmasis P. Coutinho įvartis katalonų gretose.

"Valencia" ekipai dabar reikėjo dviejų įvarčių. 74-ąją minutę intriga galėjo grįžti, tačiau Jasperas Cillessenas jos nenorėjo - olandas neįtikėtinu būdu atrėmė Jose Gaya smūgį vos iš kelių metrų.

Vėliau varžovai iš Barselonos šeimininkams nebedovanojo - galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Ivanas Rakitičius, pasižymėjęs po antrojo tikslaus Luiso Suarezo perdavimo dvikovoje.

"Barcelona" į Karaliaus taurės finalą patenka jau penktus metus iš eilės, o čempionų titulą gins ketvirtąjį kartą iš eilės. Šių metų finale katalonų lauks susitikimas su "Sevilla".

"Valencia" 0 - 2 "Barcelona"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 0-3)
49' [0 - 1] P. Coutinho
82' [0 - 2] I. Rakitič

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/xmupkoVfUnQ" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>