P. Aubameyangas išgelbėjo "Borussia" nuo pralaimėjimo prieš "Hoffenheim"

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 15-ojo turo rungtynės.

"Hoffenheim" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Dortmundo "Borussia" futbolininkus. Po atkaklios kovos komandos pasidalino po tašką - susitikimas baigėsi lygiosiomis rezultatu 2-2.

3-ąją minutę "Hoffenheim" įsiveržė į priekį, tačiau 11-ąją susitikimo minutę rezultatą išlygino Mario Gotze. Vis dėlto svečiai iš Dortmundo lygiu rezultatu ilgai nesidžiaugė ir šeimininkus vėl į priekį išvedė Sandro Wagneris.

Antrojo kėlinio pradžioje "Borussia" klubui pavyko pasiekti greitą išlyginamąjį įvartį - po puikaus Ousmane Dembele reido pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Per likusį laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir susitikimas baigėsi lygiosiomis. Be to, nuo 41-os minutės BVB žaidė dešimtyje, nes pirmojo kėlinio pabaigoje Marco Reusas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

"Hoffenheim" su 27 taškais užima trečiąją poziciją, o "Borussia" tenkinasi penktąja vieta. Vis dėlto abi komandos dar šiame ture gali nukristi pozicija žemyn.

"Hoffenheim" 2 - 2 "Borussia"
3' [1 - 0] M. Uth
11' [1 - 1] M. Gotze
20' [2 - 1] S. Wagner
48' [2 - 2] P. Aubameyang
41' M. Reus ("Borussia") pašalintas iš aikštės