O.Tabarezas nėra tikras dėl savo ateities Urugvajaus futbolo rinktinėje

Nuo 2006 metų Urugvajaus treneriu esantis Oscaras Tabarezas nėra tikras dėl savo ateities komandoje po pralaimėjimo ketvirtfinalyje 0:2 (0:1) Prancūzijos rinktinei, rašo lrt.lt

„Aš nežinau nė vieno pavyzdžio, kai treneris nusprendžia, kas toliau treniruos komandą. Turiu kontraktą, bet nekalbėsiu apie savo ateitį rinktinėje, nes ji priklauso ne nuo manęs. Niekada nemėgau komentuoti tokių situacijų. Šį kartą bus taip pat, kaip po pasaulio čempionato Brazilijoje, kai jam pasibaigus buvo sprendžiama, ar galiu toliau treniruoti rinktinę“, – spaudos konferencijoje po ketvirtfinalio rungtynių sakė O. Tabarezas.

Lemtinguosius įvarčius į Urugvajaus vartus pasiuntė Raphaelis Varane ir Antoine Griezmannas. Dėl antrojo įvarčio praleidimo kaltinamas Urugvajaus vartininkas Fernando Muslera, kuris sugavo kamuolį, tačiau išleido jį iš rankų ir jis įriedėjo į vartus.

Treneris atsisakė kaltinti žaidėjus dėl pasiekto rezultato ir teigė, kad jis teisingas.

„Aš nesakysiu, kad esu nusivylęs savo žaidėjais. Antras įvartis nebuvo normalus, tačiau F. Muslera yra svarbi mūsų komandos dalis. Aš nesikratysiu atsakomybės dėl savo žaidėjų veiksmų“, –  teigė treneneris.

Jis tvirtino, kad jie nežaidė taip gerai, kaip tai darė priešininkai, ir dėl to pralaimėjo: „Kai sakau, kad mes nebuvome tokie geri, kalbu apie visą komandą, o ne tik žaidėjus, kurie buvo aikštėje. Pirmąsias 20 minučių žaidėme labai aktyviai fiziškai, tačiau neįmušėme įvarčio. Vėliau jie įmušė ir tai padarė didelę įtaką tolimesniam žaidimui“.

O. Tabarezas pabrėžė, kad po antrojo prancūzų įvarčio pasirodė, koks didelis skirtumas tarp komandų ir pietų amerikiečiai tiesiog negalėjo suvaldyti europiečių.

„Jie tiesiog buvo geresni ir aš tai pripažįstu“, – spaudos konferenciją užbaigė Urugvajaus rinktinės treneris.

lrt.lt