"Osasuna" ir "Real" barsto taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos likusios Ispanijos čempionato ("La Liga") 18-o turo rungtynės. Pirmuosius taškus namuose šiame sezone prarado Pamplonos "Osasuna", o intriguojanti dvikova tarp "Villarreal" ir Madrido "Real" baigėsi be įvarčių.

Nulinės lygiosios "El Madrigal" stadione atspindi vaizdą aikštėje - abi ekipos neišnaudojo kelių susikurtų progų ir dabar "Villarreal" nuo lyderių "Barcelona" atsilieka 12, o "Real" - 13 taškų.

"Villarreal" žvaigždė įpusėjus pirmajam kėliniui galėjo išvesti šeimininkus į priekį, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atšoko nuo virpsto. Netrukus progos pasižymėti neišnaudojo ir Diego Forlanas. Tuo tarpu geriausias progas pasižymėti "Real" gretose turėjo Zinedine`as Zidane`as ir Julio Baptista. Negana to, kad "Real" prarado du taškus, jų nuotaiką dar labiau pablogino atsinaujinusi brazilo Ronaldo trauma. Ne visiškai ją išsigydęs žaidęs brazilas aikštę paliko dar nesibaigus pirmajam kėliniui, o jį pakeitė "Real" gretose debiutavęs dešiniojo krašto gynėjas brazilas Cicinho.

Netikėtai pirmuosius taškus namuose šiame sezone prarado sezono netikėtumu laikoma Pamplonos "Osasuna", sužaidusi 1-1 su "Racing Santander", kurie praėjusiame ture įveikė Madrido "Real" futbolininkus.

Prancūzas saugas išvedė šeimininkus į priekį pirmojo kėlinio viduryje įspūdingu suktu baudos smūgiu, tačiau Santandero ekipos puolėjas Antonito išlygino rezultatą po Damia Abella`os perdavimo prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą skelbiantį teisėjo švilpuką.

Paskutinėse turo rungtynėse Madride tarp "Atletico" ir "Valencia" nebuvo įmuštas įvartas ir tai leido "Barcelona" nuo antroje vietoje esančios "Osasuna" atsiplėšti penkiais taškais, o nuo trečioje žengiančios "Valencia" - net dešimčia.

Gan netikėtai sekmadienį pergalę minimaliu rezultatu šventė turnyrinės lentelės apačioje esantys "Cadiz" futbolininkai, įveikę šiemet ne vieną ekspertą nustebinusią Madrido "Getafe" ekipą.

Priešininkų nesekmėmis pasinaudojusi ir 3-1 "Malaga" įveikusi "Sevilla" priartėjo trečioje-šeštoje vietoje žengiančių ekipų per kovinį atstumą ir neabejotinai taikysis į kovą dėl kelialapių į Europos turnyrus.

Pergales sekmadienį iškovojo ir "Zaragoza", svečiuose 2-0 įveikusi turnyro autsaiderę Vitorijos "Alaves", ir Vigo "Celta", namuose minimaliu rezultatu įveikusi "Real Sociedad" vienuolikę. Tuo Tarpu dvikova tarp "Mallorca" ir "Sevilla" baigėsi lygiosiomis 1-1.

Sekmadienio statistika

"%c00086" 0 - 0 Madrido "Real"

"%c00253" 1 - 0 Madrido "%c00212"
35` [1 - 0] Nenad Mirosavljevic (11 m.)
79` iš aikštės pašalinti Fabian Estoyanoff ("Cadiz") ir David Belenguer ("Getafe")

Pamplonos "%c00018" 1 - 1 "%c00005"
29` [1 - 0] Ludovic Delporte
45` [1 - 1] Antonito

"%c00021" 1 - 1 Sevilijos "%c00097"
29` [1 - 0] Jonas Gutierrez
36` [1 - 1] Robert

Vitorijos "%c00252" 0 - 2 "%c00108"
46` [0 - 1] Diego Milito
85` [0 - 2] Ewerthon

"%c00107" 3 - 1 "%c00106"
33` [1 - 0] Enzo Marseca
49` [1 - 1] Salva Ballesta
66` [2 - 1] Adriano Correia
69` [3 - 1] Ivica Dragutinovic

Vigo "%c00020" 1 - 0 San Sebastiano "%c00091"
25` [1 - 0] Nestor Fabian Canobbio

Madrido "%c00017" 0 - 0 "%c00004"