„Olympique“ derbyje paskutinę minutę pergalę išplėšė Liono futbolininkai © JumpStory nuotr.

Antradienio vakarą Liono„Olympique“ namuose rezultatu 2:1 palaužė Marselio „Olympique“ ekipą.

Pirmasis įvartis krito pačioje rungtynių pradžioje. 10 minutę po Dimitri Payeto pakelto kampinio smūgiu galva vartininką nuginklavo Matteo Guendouzi.

Antrame kėlinyje šeimininkai pademonstravo charakterį ir dramatiškai persvėrė rezultatą.

Išlyginamasis įvartis krito 76 minutę. Malo Gusto perdavimu iš krašto rado visiškai laisvą Xherdaną Shaqiri ir pastarasis galva nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą.

Kraują užuodę „Lyon“ futbolininkai sugebėjo dramatiškai išplėšti pergalę 89 rungtynių minutę. Moussa Dembele pademonstravo nuostabų meistriškumą ir technišku smūgiu „perkėlė vartininką“ Pau Lopezą ir kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

„Marseille“ futbolininkai nerado nei laiko, nei jėgų rezultatui išlyginti ir turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

Po šių rungtynių Marselio miesto futbolininkai išlieka trečioje Prancūzijos pirmenybių turnyrinės lentelės pozicijoje, o „Lyon“ kyla į septintąją vietą.