Olimpiados starte – skandalingas Maroko ir Argentinos mačas © AFP nuotr.

Paryžiaus olimpinių žaidynių futbolo turnyras prasidėjo skandalingu Maroko ir Argentinos U–23 ekipų maču.

Afrikiečiai sėkmingai pradėjo B grupės susitikimą ir po dviejų S. Rahimi įvarčių pirmavo 2:0.

Pietų Amerikos komanda puolė lyginti rezultatą – skirtumas tarp komandų sumažėjo po 68 minutę G. Simeone pelnyto įvarčio.

Prie pagrindinio laiko teisėjas pridėjo net 15 papildomų minučių ir paskutinę akimirką C. Medina išlygino rezultatą. Tuomet aikštėje kilo chaosas – Maroko komandos fanai įsiveržė į aikštę ir fejerverkais apšaudė Argentinos žaidėjus.

Rungtynės buvo sustabdytos daugiau nei valandai – kol iš tribūnų buvo išvaryti visi futbolo gerbėjai.

Pratęsus mačą teisėjas paskelbė, kad po VAR peržiūros argentiniečių įvartis nėra įskaitytas. Per likusias tris minutes rezultatas nepasikeitė.

• ROPE22

Dar daugiau Afrikos į Europą. Bus vaizdų ne tik stadionuose...

• 28
  • Kxnca

Kaip išvis veikia tą olimpiada?Kokių principu patenka tokios komandos kaip Gvinėja?

• 17
  • Kenedis
    Kxnca

tik 16 komandu tik patenka, ir visi kontinentai turi deleguoti po keleta trejeta komandu. Dar zaidzia u-23, tai visko gali buti, kad prasimusa ne elitas, panasiai kaip kokiam NCAA krepsinyje, kur laimeti gali bet kas.

• 6
  • kaaaaaas

kas *** prideda 15 minučiu po dviejų kėlinių 😀DD

• 2
  • turejo buti

techninis pralaimejimas marokui del nutrauktu rungtyniu ir tiek. galetu svesti su visa afrika.