Olandijos čempionate - triuškinanti "PSV" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Olandijoje vyko paskutiniosios ketverios 7-ojo "Eredevisie" čempionato turo rungtynės, kuriose didžiausią pergalę iškovojo nugalėtojų titulą ginanti Eindhoveno "PSV" ekipa.

Trečioje vietoje šiemet žygiuojantys futbolininkai tik pačioje rungtynių pabaigoje namie išplėšė pergalę prieš puikiai šį sezoną rungtyniaujančią "Roda JC" vienuolikę, šiuo metu esančią 6 vietoje.

Svečiai pirmieji įsiveržė į priekį - jau pačioje rungtynių pradžioje "PSV" vartininką Heurelho Gomesą nuginklavo Dave'as de Fauwas, o Eindhoveno ekipa išsigelbėjo tik mačo pabaigoje. Iki varžybų pabaigos likus 15 minučių rezultatą išlygino Jeffersonas Farfanas, po kelių epizodų iš aikštės už antrą geltoną kortelę, gautą per tris minutes nuo pirmosios, buvo išvarytas Kerkradės miesto ekipos gynėjas Janas Saeijsas. Dešimtyje likę "Roda" futbolininkai pasipriešinti jau nebegalėjo. Po poros minučių šeimininkus į priekį išvedė Alexas, o pačioje mačo pabaigoje du įvarčius įmušė Ismailas Aissatis bei Roy'us Beerensas.

Kitame mače Roterdamo "Feyenoord" ekipa svečiuose išplėšė lygiąsias su vienu iš autsaiderių Waalwijko "RKC". Šeimininkai po Patricko van Diemeno ir Martijno Reuserio įvarčių pirmavo, tačiau dar pirmajame kėlinyje Roterdamo klubas rezultatą išlygino.

"Utrecht" ekipa svečiuose iškovojo pergalę prieš Roterdamo "Excelsior" ir dabar abi ekipos turnyrinėje lentelėje stovi viena greta kitos.

Lygiai taip pat po pergalės tokiu pat rezultatu prieš "Heerenveen" turnyrinėje lentelėje viena greta kitos stovi ir ši bei "Heracles" ekipos.

Kiti savaitgalio rezultatai

Sekmadienio rezultatai

"Excelsior" 0 - 1 "Utrecht"
45' [0 - 1] C.v.d. Gun

"Heracles" 1 - 0 "Heerenveen"
34' [1 - 0] R.D.S. Everton (iš 11 m. baudinio).

"PSV" 4 - 1 "Roda"
4' [0 - 1] D.d. Fauw
75' [1 - 1] J. Farfan
77' [2 - 1] R. Alex
90' [3 - 1] I. Aissati
90'+3 [4 - 1] R. Beerens

77' iš aikštės už antrą geltoną kortelę pašalintas J.P. Saeijs ("Roda")

"RKC" 2 - 2 "Feyenoord"
21' [1 - 0] P.v. Diemen
28' [2 - 0] M. Reuser
38' [2 - 1] A. Boussaboun
45' [2 - 2] T. Lucius (iš 11 m. baudinio).