Olandijoje "PSV" prarado lyderio poziciją © Eurofootball.lt
Po priešpaskutinio Olandijos "Eredevisie" čempionato turo lyderio poziciją prarado ir į trečią vietą nukrito šalies čempionai Eindhoveno "PSV", nesugebėję išvykoje įveikti "Utrecht" vienuolikės, tuo tarpu artimiausi persekiotojai Alkmaro "AZ" bei Amsterdamo "Ajax" iškovojo triuškinamas pergales ir įsiveržė į lyderius.

Po rungtynių pradžioje Ibrahimo Afellay pelnyto įvarčio "PSV" pirmavo, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje Alje Schutas rezultatą išlygino ir pastaruoju metu labai nesėkmingai rungtyniaujantys Ronaldo Koemano auklėtiniai lyderio pozicijos neišsaugojo, mat artimiausi persekiotojai iškovojo pergales.

"Ajax" namie rezultatu 5-2 sutriuškino Roterdamo "Sparta". Sostinės vienuolikė rungtynes pradėjo labai galingai, ir jau po 21 minutės pirmavo 3-0 - dukart pasižymėjo Wesley Sneijderis bei vienąkart Klaasas Janas Huntelaaras. Vėliau dviejų įvarčių dėka "Sparta" rezultatą sušvelnino, tačiau rungtynių pabaigoje "Ajax" susigriebė, ir pelnę dar du įvarčius, svečiams nepaliko jokių vilčių.

Alkmaro "AZ" taip pat namie rezultatu 3-1 įveikė "Heerenveen". Du įvarčius šiame mače pelnė Simonas Cziommeris.

Po šio turo "Eredevisie" lyderiais tapo "AZ" vienuolikė, kuri prieš "Ajax" bei "PSV" pirmauja dėl geresnio įvarčių santykių. Antroje vietoje žengia "Ajax", trečioje - "PSV".

Paskutiniajame ture "AZ" kausis su "Excelsior", "Ajax" su "Willem II", o "PSV" su "Vitesse". Čempionai automatiškai gaus teisę rungtyniauti UEFA Čempionaų lygoje. Kitos aštuonios komandos žais atkrintamosiose varžybose dėl likusio kelialapio.

Dauguma kitų 33 turo rungtynių baigėsi lygiosiomis. Tuo tarpu mačas Hagoje tarp jau su "Eredevisie" atsisveikinusia "Den Haag" ir "Groningen" dėl fanų riaušių, pastariesiems pirmaujant 3-0, buvo nutrauktas.

33 turo rezultatai

"Ajax" 5 - 2 "Sparta"
9' [1 - 0] W. Sneijder
17' [2 - 0] W. Sneijder
21' [3 - 0] K.J. Huntelaar
37' [3 - 1] R. Bouaouzan
47' [3 - 2] I.M. Freire
76' [4 - 2] K. Perez (iš 11 metrų baudinio)
82' [5 - 2] T.d. Mul

"AZ" 3 - 1 "Heerenveen"
13' [1 - 0] S. Cziommer
38' [2 - 0] M. Dembele
71' [2 - 1] A. Alves
89' [3 - 1] S. Cziommer

"Utrecht" 1 - 1 "PSV"
11' [0 - 1] I. Afellay
86' [1 - 1] A. Schut

"Feyenoord" 1 - 1 "NEC"
53' [1 - 0] R. Castelen
57' [1 - 1] R. Denneboom

"Heracles" 3 - 2 "Excelsior"
32' [0 - 1] R. Braber
58' [1 - 1] K. Bridji
79' [2 - 1] R. Friend
80' [3 - 1] R.D.S. Everton
90' [3 - 2] A. Slory

"NAC" 0 - 2 "Roda"
35' [0 - 1] P.M. Kah
76' [0 - 2] A. Ramzi

43' V. Sikora ("NAC") pašalintas iš aikštės

"RKC" 1 - 1 "Willem II"
7' [0 - 1] R. Cristiano
61' [1 - 1] T. Janssen

"Vitesse" 1 - 1 "Twente"
57' [1 - 0] R. Knol (iš 11 metrų baudinio)
87' [1 - 1] B. NKufo

"Den Haag" 0 - 3 "Groningen" (mačas nutrauktas)
10' [0 - 1] E. Nevland
25' [0 - 2] G. Lovre
45' [0 - 3] E. Nevland