Olandija pateko į pusfinalį © Eurofootball.lt
Sužaistos ir trečiosios Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynės. Olandija ir Švedija pagrindinį laiką ir pratesimą baigė be įvarčių, o po vienuolikos metrų baudinių serijos pergalę šventė olandai. Jie pusfinalyje susitiks su turnyro šeimininke Portugalija.

Švedija - Olandija 0 - 0

11 metrų baudinių serija 4 - 5:
%p00782 [1 - 0]
%p01874 [1 - 1]
%p02542 [2 - 1]
%p02779 [2 - 2]
%p02780
%p00212 [2 - 3]
%p01619 [3 - 3]
%p00238
%p02876 [4 - 3]
%p00036 [4 - 4]
%p01902
%p02540 [4 - 5]


Pradžioje nei viena komanda neturėjo iniciatyvos. 10 minutę Robbenas smūgiavo į vartus, bet vartininkas apsigynė nuo smūgio. Po penkių minučių Seedorfo baudos smūgį vėl sulaikė Isakssonas. Kėlinio pabaigoje pora kartų įmušti iš toliau bandė Svenssonas, bet iš pradžių sutrukdė Bouma , o vėliau Van der Saras sugavo kamuolį.

Po pertraukos labai aktyvus buvo Van Nistelrojus, kurio smūgis galva skriejo pro šalį, o bandymas mušti kulnu nepavyko. 56 minutę pavojus kitoje aikštės pusėje - Larssonas numetė kamuolį link tolimojo virpsto, ten suklydo Stamas ir Ibrahimovičiaus smūgį nuo linijos atmušė Cocu.

62 minutę tolimą perdavimą gavo Van Nistelrojus, susistabdė krūtine, jo bandymą smūgiuoti užblokavo vartininkas, kamuolys atšoko nuo puolėjo ir nuriedėjo visiškai šalia virpsto. Po keturių minučių reidą link vartų atliko vidurio gynėjas Stamas, bet jo nestiprus smūgis skriejo pro šalį. 75 minutę Ljunbergas, gavęs kamuolį baudos aikštelėje, staigiai apsisuko ir smūgiavo šiek tiek netiksliai.

Netrukus į aikštė išėjo jaunasis Kallstromas, kurio smūgius pora kartų iš eilės užblokavo olandų gynėjai. Jau einant pridėtiniam laikui progos galva neišnaudojo Van Nistelrojus, o Makajus iš 20 metrų smūgiavo pro šalį. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi be įvarčių 0-0, taigi komandos turėjo žaisti pratęsimą.


Jau trečią pratęsimo minutę olandai buvo arti įvarčio. Robbeno stipraus smūgio nesugavo Isakssonas, kamuolys atšokęs pataikę į virpstą, o Makajus nespėjo pasinaudoti šia proga. Po septynių minučių Seedorfo smūgį atlaikė Isakssonas, ir netrukus Van Nistelrojui nepavyko nukreipti kamuolio į vartus.

Prasidėjus antrajam pratęsimo kėlinukui puikiai sužaidė Isakssonas - jis viena ranka atmušė suktą Seedorfo baudos smūgį. Vėliau Cocu nepavyko nukreipti kamuolio į vartus galva, o Van Nistelrojaus įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

22 pratęsimo minutę Heitinga baudos aikštelėje bandydamas likviduoti pavojų pataikė į Bouma, kamuolys atšoko Larssonui, šis apsisuko ir stipriai smūgiavo, tačiau pataikė į skersinį. Po keturių minučių švedams vėl nepasisekė - Ljungbergo šūvis iš 20 metrų atšoko nuo virpsto.

Nei vienai komandai nepavykus pasižymėti buvo mušami 11 metrų baudiniai. Užtikrintai nuo žymos mušė Kallstromas, Van Nistelrojus, Larsonas, Heitinga, o Ibrahimovičius smūgiavo virš vartų. Tada įmušus Reizigeriui švedai beveik nebegalėjo klysti. Lėtai prie žymos atsistojo Ljungbergas, jo smūgis pataikė į skersinį, bet atšoko nuo vartininko nugaros ir įskriejo į vartus. Po to Cocu pataikė į virpstą, tiksliai smūgiavo Wilhelmsonas ir Makajus. Tačiau švedų nelaimei nesėkmingai mušė švedų kapitonas Mellbergas ir Van der Saras atmušė kamuolį. Lemiamą baudinį realizavo Robbenas - olandai laimėjo seriją ir rungtynes.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...