Olandai Europos čempionato atranką pradėjo pralaimėjimu

Antradienį toliau buvo žaidžiamos 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų rungtynės. Netikėtą nesėkmę A grupėje patyrė Olandijos rinktinė. Ji išvykoje 1:2 nusileido čekams.

Aikštės šeimininkus į priekį įpusėjus pirmajam kėliniui išvedė B.Dockalas. Prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą išlygino S. De Vrijus. Pergaliną įvartį čekams mačo pabaigoje pelnė V.Pilaras.

Čekija – Olandija 2:1, B.Dockalas (22), V.Pilaras (90)./ S.de Vrijus (55).

Kazachstanas – Latvija 0:0.

Islandija – Turkija 3:0. J.Bosvarssonas (18), G.Sigurdssonas (76, 77)./ O.Toprakas (59).

B grupė

Andora – Velsas 1:2. I.Lima (6-11 m baudinys)./ G.Bale'as (22, 81).

Bosnija ir Hercegovina – Kipras 1:2. V.Ibisevičius (6), M.Pjaničius (89-neįmušė 11 m baudinio)./ D.Christofi (45, 73).

H grupė

Azerbaidžanas – Bulgarija 1:2. D.Nazarovas (54)./ I.Micanskis (14), V.Hristovas (87).

Kroatija – Malta 2:0. L.Modričius (46), M.Kramaričius (81)./ S.Borgas (31-raudona kortelė).

Norvegija – Italija 0:2. S.Zaza (16), L.Bonucci (62).