Olandijos rinktinės gynėjas Jaapas Stamas (%p00130) kitą sezoną žais Italijos čempionų "%c00062" gretose, skelbia oficialus klubo tinklapis.

31 metų žaidėjas su savo naujuoju klubu pasirašė dviejų metų kontraktą, kuris galios iki 2006 m. birželio 30 dienos. "Milan" už perėjimą "Lazio" klubui, kuriam priklausė žaidėjas, sumokės 10.5 milijonų eurų (apie 36 milijonus litų). Atsisveikindamas su "Lazio" per interviu Romos radijo stočiai, Stamas padėkojo: "Ačiū Lazio. Tu visada būsi mano širdyje..."

Spaudoje jau kurį laiką sklido gandai apie šį perėjimą, ir prieš pora savaičių buvo pranešimų, kad žaidėjo agentas paskelbė, jog susitarimas jau pasiektas. Bet iškart po to Stamas savo oficialiame tinklapyje paneigė šiuos pranešimus, bet neatmėte galimybės, kad galėtų iš finansinių problemų kamuojamo Romos "Lazio" persikelti į Milaną žaisti už vieną iš šio miesto ekipų.

Vakar visos kilusios abejonės buvo išsklaidytos, nes Stamas pareiškė, kad paliks dabartinį klubą, bet pasiliks žaisti Italijoje. Šiek tiek vėliau vakare "Milan" viceprezidentas patvirtino, kad žaidėjas pirmadienį oficialiai pasirašys kontraktą.

Tai jau antras aukštos klasės gynėjas per pastaruosius 2 metus, kurį "Milan" įsigyjo iš "Lazio". 2002-ųjų rugpjūtį Romos klubą paliko jo simbolis %p01113, tuo metu buvęs Stamo komandos draugu. Dabar abu žaidėjai vėl kartu ir galės sudaryti solidžią centro gynybos liniją.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos