Oficialu: „Šiauliai“ išsaugojo M. Čepą © „Šiauliai“ nuotr.

Finišavus debiutiniam „Optibet A lygos“ sezonui 7-ąją vietą užėmusi FA „Šiauliai“ ekipa jau pamažu žvalgosi į sekančio sezono perspektyvą. Ekipos komplektacijos darbus pradėję komandos vadovai oficialiai sukirto rankomis su pastaruosius dvejus metus Šiaulių futbolo laivą kontroliavusiu Mindaugu Čepu.

2020 metais į Šiaulius atvykusio M. Čepo ranka šiauliečių žaidime buvo ypač pastebima, o šiemet jo vadovaujama ekipa ne tik atėmė taškus iš visų lygos komandų, bet ir sugebėjo ant menčių paguldyti šalies čempioną Vilniaus „Žalgirį“, tuometinę vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“ bei šiemet bronzą nuraškiusią „Panevėžio“ ekipą. Treneris taip pat sykį buvo pripažintas ir geriausiu „Optibet A lygos“ mėnesio treneriu.

Iki „Optibet Pirmos lygos“ nugalėtojų pakylos komandą atvedęs ir įsitvirtinti „Optibet A lygoje“ padėjęs strategas Šiauliuose lieka dar bent 2 metams.

„Pastarieji 2 metai man įrodė, jog nėra menkiausios priežasties svarstyti apie galimybę išvykti kažkur svetur. Labai džiaugiuosi šia užmegzta gražia mūsų draugyste.

Dirbdamas Šiauliuose likau labai patenkintas tuo, kokios čia buvo suteiktos darbo sąlygos tiek man, tiek mano treniruojamai komandai, taip pat tenkino organizacija ir jos požiūris į futbolą, todėl pailsėjus su dar didesne energija tęsime jau pradėtus darbus“, – su pozityvu užbaigė parašą ant naujos sutarties suraitęs M. Čepas.

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Kitos naujienos