Oficialu: R.Pereyra prisijungė prie „Juventus“ ekipos

Roberto Pereyra ateinantį sezoną nuomos pagrindais žais Italijos čempionų klube.

„Juventus“ su „Udinese“ klubu pasirašė 1,5 milijono eurų vertės nuomos sutartį su numatyta 14 milijonų eurų išpirka, kurią aktyvuoti bus galima pasibaigus sezonui. Suma gali išaugti dar 1,5 milijono eurų, jeigu argentinietis savo žaidimu aikštėje pasieks tam tikrus punktus.

Turino klubo televizijos JTV žurnalistų pakalbintas saugas neslėpė džiaugsmo: „Jaučiuos puikiai ir būdamas čia esu be galo laimingas. Tapau nuostabios komandos dalimi“.

„Puikiai suprantu, jog vieta startinėje sudėtyje man nėra garantuota, tačiau esu pasiryžęs sunkiai dirbti su savo komandos draugais bei tuo pačiu mokytis. Pradėjęs žaisti galėsiu parodyti, ką sugebu. Esu greitas ir techniškas žaidėjas, kuris nevengia juodo darbo“, – pažymėjo R. Pereyra.

„Juventus“ generalinis direktorius Giuseppe Marotta kalbėdamas apie komandos naujoką prasitarė, jog pasibaigus sezonui klubas pasinaudos galimybe išpirkti R. Pereyros kontraktą.

„Roberto įrodė, jog yra vienas iš talentingiausių „Serie A“ žaidėjų. Jis yra modernus ir universalus saugas. Būtent todėl negailėjome laiko ir pastangų derybose su „Udinese“ klubu. Perėjimas yra paremtas nuoma su galimybe išpirkti kontraktą, tačiau pasibaigus sezonui mes tikrai ja pasinaudosime“, – patikino G. Marotta.

Praėjusiame sezone R. Pereyra sužaidė 36 oficialias rungtynes, pelnė 2 įvarčius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.  

juventus.lt

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos