Oficialu: R. Garastas liko Kauno klube © zalgiris.lt nuotr.

Lietuvos vicečempionas „Kauno Žalgiris“ prieš artėjantį 2023-iųjų Lietuvos futbolo sezoną komandos formavimo darbus pradėjo pratęsdamas sutartį su ekipos vyr. treneriu.

Kauno komanda pasiekė susitarimą su ekipai pastaruosius trejus metus vadovavusiu Roku Garastu – ilgiausiai viename klube šiuo metu „Optibet A lygoje“ dirbantis 34-erių strategas komandai vadovaus ir artėjančiame sezone.

Prie „Kauno Žalgirio“ po 2019-ųjų sezono prisijungęs ir tuomet Mindaugą Čepą pakeitęs R. Garastas per trejus metus su klubu iškovojo du Lietuvos čempionato bronzos medalius, o 2022-ųjų metų sezonas buvo pažymėtas įspūdingu finišu ir klubui istoriniais sidabro medaliais.

„Praėjo 3 metai bendradarbiavimo kartu, turėjome galimybę pažinti vieni kitus ir džiaugsme, ir sunkesniais momentais, bet visą laikotarpį išlaikėme stabilumą ir kilome aukštyn. Žinoma, suprantame, kad dar yra galimų laiptelių į viršų, šiuo atžvilgiu sutampa tiek klubo, tiek mano ambicijos ir tikslai, kurių dar nepavyko pasiekti visuose turnyruose – tiek A lygoje, tiek LFF taurėje, tiek ir UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje“, – Žalgiris.lt sakė ketvirtam savo sezonui klube besiruošiantis treneris.

R. Garastas lapkričio pabaigoje pasibaigusiame 2022-ųjų Lietuvos futbolo čempionate dukart buvo išrinktas geriausiu mėnesio treneriu – tokį apdovanojimą jis nuskynė rugpjūtį ir spalį.

2023-iųjų metų sezone kauniečio specialisto ir visos „Kauno Žalgirio“ komandos laukia dar daugiau iššūkių – vasarį kauniečiai kovos dėl LFF Supertaurės trofėjaus, o vasarą ir vėl dalyvaus UEFA Europos Konferencijų lygos atrankoje.

„Sezonas neseniai baigėsi, bet jau prasidėjo komandos komplektavimo darbai, kurie gali stipriai prisidėti siekiant mano minėtų aukštesnių tikslų ir dar geresnių rezultatų“, – pridūrė R. Garastas.

„Kauno Žalgiris“ artimiausiu metu pristatys dar daugiau su komandos komplektacija susijusių naujienų, o į treniruočių stovyklą rinksis jau pirmoje sausio pusėje.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos