Oficialu: N. de Jongas pasirašė vienerių metų kontraktą su "Galaxy"

Los Andželo "Galaxy" oficialiai patvirtino, kad pasirašė kontraktą su laisvuoju agentu neseniai tapusiu Nigeliu de Jongu.

31-erių metų futbolininkas sausio 31-ąją dieną nutraukė iki 2018 metų galioti turėjusį kontraktą su "Milan". N. de Jongas su "Galaxy" sukirto rankomis dėl vienerių metų sutarties, vertos apie 342 tūkst. svarų sterlingų.

Šį sezoną "aikštės blogiuku" pramintas olandas vilkėdamas "Rossoneri" marškinėlius sužaidė tik šešis susitikimus. Iš viso Italijoje saugas sužaidė 79 rungtynes ir pelnė šešis įvarčius.

Naujasis MLS pirmenybių sezonas prasidės kovos 6-ąją dieną.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">OFFICIAL: The <a href="https://twitter.com/hashtag/LAGalaxy?src=hash">#LAGalaxy</a> have acquired Dutch midfielder Nigel de Jong (<a href="https://twitter.com/NDJ_Official">@NDJ_official</a>): <a href="https://t.co/dNngPY5VAZ">https://t.co/dNngPY5VAZ</a> <a href="https://t.co/38UUnzfJIU">pic.twitter.com/38UUnzfJIU</a></p>&mdash; LA Galaxy (@LAGalaxy) <a href="https://twitter.com/LAGalaxy/status/694913558727909376">February 3, 2016</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>