Oficialu: „Kauno Žalgiris“ išlaikė D. Naah © „Kauno Žalgiris“ nuotr.

Sezono viduryje į „Kauno Žalgirio“ futbolo klubą grįžęs Divine’as Naah žaliai baltus marškinėlius vilkės ir artėjančiame sezone. Pasibaigus sezonui, klubas ir futbolininkas nusprendė pratęsti bendradarbiavimą.

27-erių saugas iš Ganos yra vienas daugiausiai rungtynių klube per istoriją sužaidusių legionierių. 67 rungtynes klube sužaidęs futbolininkas pagal rungtynių skaičių nusileidžia tik dviems klube rungtyniavusiems legionieriams – Philipas Otele yra sužaidęs 70 rungtynių, o Michaelas Thuique 69-erias.

„Sezono pabaigoje parodėme, kad esame stipri komanda. Tikiu, kad galiu duoti dar daugiau naudos. Puikiai pažįstu klubą ir miestą, todėl likti čia buvo lengvas sprendimas. Turime puikius žaidėjus, puikias sąlygas, todėl nekantrauju su šiuo klubu pasiekti dar daugiau“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

D. Naah į Kauną pirmą kartą atvyko 2021-ųjų vasarą ir žaidė iki pat 2022-ųjų sezono pabaigos. Tuomet žalgirietis pusmetį praleido Azerbaidžane, o 2023-iųjų vasarą vėl sugrįžo į Lietuvą.

Per savo karjerą su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais D. Naah yra įmušęs 8 įvarčius ir atlikęs rezultatyvų perdavimą bei padėjo komandai per dvejus metus iškovoti bronzos ir sidabro medalius Lietuvos čempionate.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB