Oficialu: J. Sampaoli palieka „Marseille“ ekipą © MATHIEU PATTIER/SIPA nuotr.

Jorge Sampaoli paliko Marselio vyriausiojo trenerio pareigas. Teigiama, kad „Marseille“ ir Sampaoli keliai išsiskyrė bendru sutarimu.

Klubo pranešime sakoma:

„Norėtume nuoširdžiai padėkoti Jorge'ui Sampaoli už jo darbą. Po 16 mėnesių bendradarbiavimo šis darbas leido klubui žengti žingsnį į priekį kuriant naują sporto projektą ir patekti tiesiai į Čempionų lygą.“

„Esame patenkinti pasiekta pažanga ir kartu patirtomis emocijomis, tačiau po ilgų apmąstymų abi šalys, veikiančios komandos projekto labui, sutarė užbaigti šį etapą.“

Vis gi, nemažai šaltinių teigia, kad Sampaoli nusprendė palikti komandą dėl komandos pasyvumo dabartiniame transferų lange. Argentinietis ypatingai norėjo išlaikyti praėjusiame sezone Marselio komandoje nuomos pagrindais žaidusį Williamą Salibą, tačiau panašu, kad prancūzas kitą sezoną liks „Arsenal“ ekipoje.

Praėjusiame sezone Jorge Sampaoli su „Marseille“ ekipa, Prancūzijos pirmenybėse finišavo antroje vietoje ir iškovojo kelialapį į „Čempionų“ lygą, bei pasiekė UEFA „Konferencijų“ lygos pusfinalį.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos