Oficialu: J. Cillessenui išvykus į "Valencia", Neto atvyksta į "Barcą"

"Barcelona" ir "Valencia" atliko neakivaizdžius mainus – į "šikšnosparnių" gretas išvykusį Jasperą Cillesseną katalonų ekipoje keičia 29-erių metų brazilas Neto.

"Valencia" trečiadienį oficialiai patvirtino už 35 mln. eurų įsigijusi Nyderlandų rinktinės vartų sargą. Šiandien abu klubai patvirtino, kad dabar jau buvęs "Valencia" vartininkas išvyksta priešinga kryptimi.

Oficialiame "Barcos" pranešime skelbiama, kad "Valencia" iškart gaus 26 mln. eurų, o dar 9 mln. eurų bus kaip papildoma bonusų suma. Taigi iš esmės abi komandos už vartininkus bus galimai sumokėjusios po 35 mln. eurų.

Neto su "Barcelona" pasirašys ketverių metų kontraktą ir taps Marco-Andre ter Stegeno dubleriu.

"Valencia" komandoje brazilas rungtyniavo nuo 2017 metų. Nuo to laiko jis sužaidė 80 rungtynių ir triumfavo Karaliaus taurėje.<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="pt" dir="ltr"> Welcome <a href="https://twitter.com/Neto_Murara?ref_src=twsrc%5Etfw">@Neto_Murara</a>! Bem-vindo <br> <a href="https://twitter.com/hashtag/ReadyToColor?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ReadyToColor</a> <a href="https://t.co/gWhMuibLFK">pic.twitter.com/gWhMuibLFK</a></p>&mdash; FC Barcelona (@FCBarcelona) <a href="https://twitter.com/FCBarcelona/status/1144160382883368960?ref_src=twsrc%5Etfw">June 27, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 5 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos