Oficialu: Giuly perėjo į "Barca" © Eurofootball.lt
Oficialus "%c00006" klubo interneto puslapis šiandien išplatino pranešimą, jog "Barca" galutinai įsigyjo "%c00036" žaidėją Liudovicą Giuly (%p00469).

Giuly beliko pereiti medicininę apžiūrą ir jau pirmadienį jis bus oficialiai pristatytas ekipos gerbėjams.

Prancūzijos nacionalinės ekipos futbolininkas šį sezoną buvo vienas pagrindinių ekipos žaidėjų, padėjusių klubui pasiekti stulbinantį rezultatą - UEFA Čempionų Lygos finalą.

27-erių žaidėjas šių metų "Ligue 1" pirmenybėse pelnė 13 įvarčių bei 4 kartus pasižymėjo UEFA Čempionų Lygos turnyre. Labai svarbūs buvo 2 jo įvarčiai, įmušti į karališkojo Madrido "%c00003" vartus, kurie padėjo "Monaco" eliminuoti Ispanijos grandus.

Už Prancūzijos nacionalinę ekipą Giuly yra sužaidęs 10 rungtynių ir pelnęs 1 įvartį. Jacques Santini buvo jį įtraukęs ir į komandos sudėtį Europos čempionatui, tačiau Giuly patyrė traumą ir taip buvo priverstas stebėti Europos pirmenybes iš šalies.

Giuly yra ne pirmas žaidėjas, kuris papildo "Barcelona" klubą šią vasarą. Ispanų ekipa jau anksčiau pasirašė sutartį su "%c00086" ir Brazilijos rinktinės gynėju Belletti (%p00746).

Taip pat neseniai "Barca" pareiškė, jog pasibaigus Europos čempionatui pasiūlys sutartį Švedijos rinktinės žvaigždei Henrikui Larssonui (%p02542), kuris pasibaigus sezonui paliko "%c00119" klubą ir dabar yra laisvas nuo kontrakto.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...