Oficialu: G. Arlauskis nuomos sutartimi keliasi į "Espanyol" (VIDEO)

Apie savaitę trukusios Barselonos "Espanyol" ir "Watford" klubų derybos dėl Lietuvos rinktinės vartininko Giedriaus Arlauskio baigtos - 28-erių metų telšiškis keliasi į Katalonijos sostinę.

Ispanijos klubo svetainėje skelbiama, kad lietuvį "Espanyol" išsinuomojo iki sezono pabaigos, o vasarą turės galimybę už 1 milijoną eurų išpirkti vartų sargo kontraktą.

Buvęs Bukarešto "Steuau" vartininkas praėjusią vasarą pasiekė savo svajonę - persikėlė į Anglijos "Premier" lygą. Vis dėlto, sužibėti "Watord" klube lietuviui nebuvo lemta ir per pusmetį jis nesužaidė nei dviejų pilnų rungtynių.

"Espanyol" klubo vyriausiuoju trenerio pareigas užima su lietuviu Rumunijoje dirbęs Constantinas Galca. Barselonos ekipą šiandien paliko Milano "Inter" klubui priklausęs Francesco Bardi, todėl G. Arlauskiui beliks nukonkuruoti 21-erių metų Pau Lopezą.

Sekmadienį "Espanyol" išvyksta į Madridą, kur susigrums su Madrido "Real" klubu. Vis dėlto, mažai šansų, kad G. Arlauskis jau "Santiago Bernabeu" stadione gins svečių vartus. 

Lietuvos rinktinės nario pristatymas "Espanyol" klube įvyks rytoj.


<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/oChrC5HqqjE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos