Oficialu: Fiore ir Corradis pereina į "Valencia" © Eurofootball.lt
Italijos rinktinės žaidėjai Stefanas Fiore (%p00137) ir Bernardas Corradis (%p00143) palieka Romos "%c00019" kitą sezoną žais Ispanijos čempionės ir UEFA taurės laimėtojos "%c00004" gretose.

Jau kurį laiką buvo kalbama, kad šie žaidėjai gali palikti finansinių problemų kamuojamą "Lazio" ir dabar klubas oficialiai patvirtino apie pardavimą. Fiore ir Corradis "Valencia" klubui kainuos 16,6 milijono eurų, tačiau teks mokėti tik tris, nes "Lazio" dar buvo skolingas 13,6 milijono už Gaizkos Mendietos (%p02330) pirkimą.

Abu italai pasirašė ketverių metų sutartį - saugas Fiore per metus gaus 2 milijonus, o puolėjas Corradis - pusantro milijono. "Valencia" jie prisijungs prie tėvynainių trenerio Claudio Ranieri ir gynėjo %p00176.

"Esu laimingas, nes žaisiu už puikią komandą. Romoje paliksiu dalelę širdies. Apie "Lazio" fanus visada turėsiu mielus prisiminimus. Tikiuosi, kad mano pardavimas padės išspręsti klubui kai kurias finansines problemas." - kalbėjo Fiore.

"Džiaugiuosi dėl perėjimo, nes manau, jog "Valencia" yra komanda, kurioje galėsiu žaisti su pasitikėjimu savo jėgomis. Romoje paliksiu dalį širdies, o pasirinkimas buvo lengvesnis dėl klubo finansinių problemų. Su mano ir Stefano pardavimu klubas pradės naują gyvenimą." - savo komandos draugui antrino Corradis.

Tuo tarpu "Lazio" prezidento Ugo Longo nuomone "Valencia" gavo du puikius žaidėjus. Romos klubui tai irgi buvo neblogas sandėris - sugrąžinus skolą, "Lazio" gaus iš UEFA apie 6 milijonus dalyvavimą praėjusio sezono Čempionų lygoje, ir vėl galės pirkti žaidėjus iš užsienio, nes jau beveik metus jiems tai buvo uždrausta.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...