Oficialu: D.Cisse pereina į "Liverpool" © Eurofootball.lt
"%c00045" klubas atliko visus formalumus ir iš "%c00025" klubo įsigijo puolėją Djibrilą Cisse (%p00397). 22-ių metų puolėjas anglų klubui kainavo 14 milijonų svarų.

Žaidėjas į Angliją atvyksta nepaisant to, kad visos kontrakto ir perėjimo sumos buvo suderintos su buvusiu "Liverpool" treneriu Gerardu Houllier (Gerard Houllier). Pats žaidėjas paneigė, kad tai kaip nors gali įtakoti jo perėjimą ar žaidimo kokybę.

D.Cisse domėjosi dar keletas klubų, bet pats prancūzas teigė, kad jo svajonė yra žaisti "Liverpool" komandoje.

"Aš jau myliu "Liverpool" klubą",- teigė D.Cisse. "Tai klubas kuriame aš noriu žaisti. Keli klubai domėjosi manimi, bet aš visada norėjau žaisti Anglijoje ir ypač "Liverpool" klube, nes jie pirmieji prieš du metus pradėjo manimi domėtis. Jie tada buvo vieninteliai. Aš daviau žodį klubui ir jį tęsėsiu".

Cisse naujajame klube žais devintuoju numeriu. Tiesa sunku pasakyti, ar jam pavyks užimti vietą startinėje sudėtyje, nes teks konkuruoti su čeku Milanu Barošu (%p02003), kuris praktiškai tapo rezultatyviausiu žaidėju Europos čempionate. Tas žaidėjas, kurį pasirinks Benitezas, puolimo grandyje kartu su Michaeliu Owenu (%p02009) turėtų tapti sunkiai sustabdomu tandemu visiems gynėjams.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...