Oficialu: "Chelsea" sutarė dėl Drogbos © Eurofootball.lt
Londono "%c00042" klubas šiandien oficialiai patvirtino, kad sutarė su "%c00071" klubu dėl Didier Drogbos (%p00899) perėjimo kainos.

Dėl Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjo tarp abiejų klubų vyko derybos ir pagaliau pavyko susitarti dėl, kaip manoma, 35 milijonų eurų, kuriuos už žaidėją gaus prancūzų klubas.

26 metų Drogba praėjusį sezoną Prancūzijos čempionate per 31 rungtynes įmušė 18 įvarčių, penkis kartus pasižymėjo Čempionų lygoje, ir taip pat įmušęs keturis įvarčius padėjo savo komandai pasiekti UEFA taurės turnyro finalą.

Už tokį puikų žaidimą jis buvo išrinktas geriausiu Prancūzijos čempionato žaidėju ir sudomino daugelį Europos gigantų, tarp jų ir "Chelsea".

Romano Abramovičiaus siūlymus "Marseille" iš pradžių atmetė, bet tada treneris Jose Mourinho pareiškė norįs puolėjo, nes argentinietis Hernanas Crespo buvo paskolintas į "Milan". Greitų pergalių trokštantis milijonierius nepagailėjo pinigų ir pasiūlė didesnę kainą, kuri buvo primtina prancūzams.

Šiandien "Chelsea" taip pat pranešė apie "%c00130" saugo Tiago (%p02816) pirkimą. Portugalas praėjo medicininę apžiūrą ir kartu su Drogba rytoj, antradienį, derėsis dėl kontrakto sąlygų.