Oficialu: "Barcą" vasarą sustiprins perspektyvus gynėjas

"Barcelona" oficialioje svetainėje informavo, kad pasiekė susitarimą su perspektyviu gynėju iš Prancūzijos – Jeanu-Clairu Todibo.

19-metis vidurio gynėjas, kuris rungtyniauja "Toulouse" komandoje, papildys katalonų komandą po sezono. Jo kontraktas su dabartiniu klubu baigiasi vasarą, todėl "Barcai" už jį nereikės sumokėti jokio mokesčio.

Vidurio gynėjo ir atraminio saugo pozicijoje galintis žaisti Todibo šį sezoną yra vienas geriausių jaunųjų "Ligue 1" gynėjų.

Jaunas žaidėjas pagrindinei "Toulouse" komandai atstovauja nuo šio sezono. Iš viso jis jau yra sužaidęs 10 rungtynių ir įmušęs vieną įvartį.

Todibo taip pat atstovauja Prancūzijos 20-mečių rinktinei.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Agreement with Jean-Clair Todibo (<a href="https://twitter.com/jctodibo?ref_src=twsrc%5Etfw">@jctodibo</a>) for him to join the Club next season. <a href="https://t.co/L1Ejgvhg1f">https://t.co/L1Ejgvhg1f</a></p>&mdash; FC Barcelona (@FCBarcelona) <a href="https://twitter.com/FCBarcelona/status/1082631127305801728?ref_src=twsrc%5Etfw">January 8, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

<iframe width="500" height="300" src="https://www.youtube.com/embed/wvrWzbcfVjA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>