Oficialu: A. Kolarovo karjera krypsta į Romą

"Roma" oficialioje svetainėje informavo, kad naujausiu komandos naujoku tapo 31-erių metų Serbijos rinktinės kairiojo krašto gynėjas Aleksandaras Kolarovas.

Oficialiame pranešime skelbiama, kad su patyrusiu futbolininku pasirašyta trejų metų sutartis. Italijos vicečempionai už gynėją "Manchester City" ekipai paklojo 5 milijonus eurų.

A. Kolarovas praėjusio sezono pradžioje buvo itin svarbus Pepo Guardiolos vadovaujamos ekipos žaidėjas. Strategas su serbu žaidė tiek krašto gynėjo, tiek centro gynėjo pozicijose. Vis dėlto antroje sezono pradžioje gynėjas toks svarbus P. Guardiolai nebebuvo ir šią vasarą buvo nuspręsta su juo atsisveikinti.

"Esu labai laimingas būdamas čia", - sakė A. Kolarovas. - Dėl "Roma" klubo atsiduosiu visu 100 procentų. Mano tikslas visur ir visada buvo tas pats - laimėti".

A. Kolarovas "Man City" ekipoje rungtyniavo nuo 2010 metų. Serbas iš viso per septynis sezonus sužaidė 243 rungtynes, pelnė 21 įvartį ir du kartus tapo Anglijos čempionu.

Kad A. Kolarovo atvykimas taptų tikru atgarsiu socialiniame tinkle, "Roma" sukūrė dar vieną sarkastišką vaizdo įrašą, kuriame pristato komandos naujoką.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="und" dir="ltr"><br> <a href="https://twitter.com/hashtag/ASRoma?src=hash">#ASRoma</a> <a href="https://t.co/18yhqHS1CC">pic.twitter.com/18yhqHS1CC</a></p>&mdash; AS Roma English (@ASRomaEN) <a href="https://twitter.com/ASRomaEN/status/888873801831727104">July 22, 2017</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos