O.Boičyšinas kaltino "Utenio" klaidas ir prastą realizaciją

Nors Utenos „Utenis“ nutraukė įvarčių badą, tačiau pralaimėjo penktąsias iš eilės rungtynes „SMScredit.lt A lygoje“. Aukštaitijos komanda išvykoje nusileido Kauno „Stumbrui“ rezultatu 1:3 (0:2). Svečių gretose pasižymėjo Jevgenijus Morozas.

Po rungtynių „Utenio“ vyr. treneris Olegas Boičyšinas apgailestavo, kad jo vadovaujami futbolininkai rungtynių pradžioje vaikiškai klydo gynyboje ir tai išmušė uteniškius iš vėžių.

„Gaila, kad klaidos baigėsi blogai ir praleidome du įvarčius. Tuo momentu praradome bet kokia kontrolę, baigėme pirmą kėlinį ne taip, kaip planavome. Nemanau, kad šiandien sukūrėme mažiau momentų nei „Stumbras“, bet realizacija buvo „Stumbro“ pusėje. Jie realizavo daugiau. Futbole laimi tas, kas įmuša daugiau įvarčių“, - sakė specialistas.

Jo teigimu, antrasis kėlinys komandai buvo geresnis, bet vėl buvo praleistas įvartis dėl elementarių klaidų.

„Gerai tik tai, kad iki paskutinės minutės degėme noru išlyginti situaciją aikštėje“, - teigiamą dalyką pralaimėjime įžvelgė treneris.