O.Hitzfeldas atsisako treniruoti Vokietijos rinktinę © Eurofootball.lt
Vokietijos futbolo federacija (DFB) šiandien pranešė, kad Ottmaras Hitzfeldas (Ottmar Hitzfeld) atsisakė treniruoti Vokietijos rinktinę.

"Šis sprendimas man buvo labai sunkus",- teigė 55-ių metų O.Hitzfeldas. "Rinktinės trenerio postas yra garbė, o Pasaulio čempionatas namie - (2006-ųjų metų Pasaulio čempionatas vyks Vokietijoje aut. past.) mano svajonė. Bet aš nesu tinkamai pasirengęs, kad galėčiau atlikti tai, ko reikės rinktinei ruošiantis Pasaulio čempionatui".

Buvęs rinktinės treneris Rudis Volleris (Rudi Völler) pasitraukė praeitą savaitę po nesėkmingo Vokietijos rinktinės pasirodymo Europos čempionate. O.Hitzfeldas buvo minimas kaip realiausias pretendentas pakeisti R.Vollerį, o tarp kitų pretendentų buvo įvardyjamas Europos čempionato staigmenos Graikijos strategas Otto Rehhagelis, tačiau jis neseniai pareiškė liksiąs savo komandoje.

"Apgailestauju dėl Hitzfeldo sprendimo, bet turiu jį gerbti",- sakė Vokietijos futbolo federacijos prezidentas Gerhardas Mayeris Vorfelderis. "Pirmadienį mes susėsime ir diskutuosime apie tolesnes mūsų galimybes".

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...