O. Hargreavesas: „Sancho sustiprintų bet kurią pasaulio komandą“ © JumpStory nuotr.

Buvęs Anglijos rinktinės ir „Manchester United“ klubo žaidėjas Owenas Hargreavesas mano, kad Jadonas Sancho galėtų sustiprinti bet kurią pasaulio komandą.

Teigiama, kad dėl J. Sancho šią vasarą kausis keli „Premier“ lygos klubai. Dortmundo „Borussia“ klubo atstovai tikisi, jog anglas dar bent sezonui liks Vokietijoje, tačiau garantijų nėra.

„Jadonas yra visų svajonė. Jis man primena Neymarą jaunystėje“, – „talkSPORT“ sakė buvęs futbolininkas.

„Jauni vaikai, stebėdami jo žaidimą, gali pamatyti, kaip reikia žaisti kūrybingai, nors ir futbolas pastaruoju metu tapo labai struktūruotas.

Jis turi savo stilių, kuriame galima pamatyti ir gatvės futbolo elementų. Tai jį daro ypatingu žaidėju. Jis akimirksniu gali nustebinti ne tik varžovą, bet ir pačius žiūrovus. Tikiuosi vieną dieną jį pamatyti „Premier“ lygoje – jis sustiprintų bet kurią komandą.

Aš manau, kad jis nesunkiai įsilietų į tokias komandas kaip „Man City“ ir „Liverpool“, o gal net ir į „Barcelona“ ar Madrido „Real“. Mes kalbame apie labai gerą žaidėją, į kurį bus nukreiptos visos akys, kai atsinaujins „Bundesliga“, – pridūrė O. Hargreavesas.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos