O. Giroud pasiekė savo pirmąjį įvartį, o "Chelsea" žengė į FA taurės ketvirtfinalį (VIDEO)

Penktadienį vakare FA taurėje buvo sužaistos dvejos aštuntfinalio rungtynės.

Londono "Chelsea" namuose nesulaukė pasipriešinimo prieš "Hull City". Antonio Conte auklėtiniai rezultatu 4-0 sutriuškino "tigrus" ir žengė į ketvirtfinalį.

Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje - 2-ąją minutę "mėlynuosius" į priekį išvedė Willianas, pranašumą kėlinio viduryje padidino Pedro, o po kelių akimirkų Willianas pelnė dar vieną įvartį.

Kėlinio pabaigą vainikavo pirmasis Olivier Giroud įvartis "Chelsea" gretose. Svečiai 51-ąją minutę galėjo švelninti atsilikimą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio.

Taip pat pergalę pasiekė ir į kitą etapą žengė "Leicester City". Tikslus Jamie Vardy smūgis 66-ąją minutę parklupdė "Sheffield United".

"Chelsea" 4 - 0 "Hull City"
2' [1 - 0] Willian
27' [2 - 0] Pedro
32' [3 - 0] Willian
42' [4 - 0] O. Giroud
51' D. Meyler ("Hull City") nerealizavo 11 m. baudinio

"Leicester" 1 - 0 "Sheffield Utd"
66' [1 - 0] J. Vardy