O. Giroud „dublis“ po 9 metų pertraukos atvedė „AC Milan“ į Čempionų lygos aštuntfinalį © Reuters nuotr.

„AC Milan“ įvykdė vieną iš šio sezono tikslų – po 4:0 pergalės prieš „Salzburg“ Stefano Pioli auklėtiniai E grupėje užėmė antrąją vietą ir po ilgo laiko grįžo į Čempionų lygos atkrintamąsias.

Kalbant apie rungtynes, Olivier Giroud jau 14-ąją minutę išvedė „AC Milan“ į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Rossoneri“ pelnė dar du įvarčius: 46-ąją minutę rezultatą padvigubino Rade Kruničius, o už 11 minučių dar vieną įvartį pridėjo O. Giroud.

Per pridėtą laiką paskutinę vinį į „Salzburg“ vartus įkalė Junioras Messias.

Mačo herojus O. Giroud pasirodymą baigė su dviem įvarčiais ir dviem rezultatyviais perdavimais.

Kitų metų vasarį bus pirmas kartas per 9 metus, kuomet „AC Milan“ dalyvauja Čempionų lygos atkrintamosiose. Savo varžovus madų sostinės klubas sužinos pirmadienį.