O. G. Solskjaeras po pergalės prieš „Tottenham“ negailėjo kritikos H-M. Sonui bei teisėjui © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ sekmadienį iškovojo dar vieną svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje.

„Raudonieji velniai“ išvykoje rezultatu 3:1 susitvarkė su Londono „Tottenham“ ir visiškai įsitvirtino antroje vietoje.

Tiek mačo metu, tiek po jo daug diskusijų sukėlė incidentas 33-ąją rungtynių minutę, kai Edinsono Cavani įvartis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas dėl Scotto McTominay'aus pražangos prieš Heung-Min Soną.

Šio epizodo po rungtynių nepamiršo ir „Man Utd“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras, kuris kritikavo tiek mačo teisėją, tiek pražangą išprovokavusį Heung-Min Soną.

„Futbolas miršta. Tai nebėra tas pats futbolas“, – bendraudamas su „Sky Sports“ į VAR sprendimą apeliavo norvegas.

„Negaliu patikėti, kad teisėjai nusprendė, jog tai buvo akivaizdi ir neabejotina jų klaida. Įvartis buvo pelnytas visiškai teisingai.

Vis tik mes dėl to krimstis neturėtume. Turiu pasakyti, kad jei mano sūnus po tokio kontakto gulėtų tris minutes ir jam reikėtų visų komandos draugų pagalbos atsistoti, tuomet jis tiesiog negautų vakarienės.

Liūdėti dėl šio epizodo turime ne mes, o teisėjai“, – pridėjo O. G. Solskjaeras.