EURO 2024: Nyderlandų rinktinė išplėšė pergalę prieš lenkus © AFP nuotr.

Trečiąją Europos čempionato dieną susitiko Lenkijos ir Nyderlandų rinktinės.

Rungtynes aktyviau pradėjo olandai, bet 16-ąją minutę po kampinio smūgiu galva pasižymėjo lenkų puolėjas Adamas Buksa.

29-ąją minutę rezultatą išlygino Cody Gakpo.

Antrajame kėlinyje Nyderlandai ir toliau kūrė daugybę pavojingų momentų, bet pergalingą įvartį pelnė tik rungtynėms einant į pabaigą.

83-ąją minutę „oranžiniams“ pergalę 2:1 išplėšė po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Woutas Weghorstas.

Per likusį laiką Lenkijos rinktinė turėjo porą galimybių išlyginti rezultatą, bet fantastiškai pasirodė varžovų vartininkas Bartas Verbruggenas.

Kitose šios grupės rungtynėse rytoj susitiks Prancūzijos ir Austrijos rinktinės.