Kovinga Ekvadoro ekipa atėmė taškus iš Nyderlandų © „Reuters“ nuotr.

Pasaulio čempionato A grupėje ekipos pirmą sykį sužaidė lygiosiomis.

Anksti įgavusi pranašumą Nyderlandų rinktinė vis dėlto neįveikė Ekvadoro komandos – 1:1.

Europiečiai fantastiškai pradėjo rungtynes ir jau 6–ąją minutę pasižymėjo C. Gakpo.

Lyg iš patrankos paleistas nyderlandiečio šūvis – kol kas greičiausias įvartis čempionate.

Kėlinio viduryje Ekvadoras bandė perimti iniciatyvą, o atakų smaigalyje stengėsi būti E. Valencia.

Prieš pat pertrauką Pietų Amerikos atstovai sugebėjo pelnyti įvartį, bet teisėjas įžvelgė nuošalę.

49–ąją min. rezultatas tapo lygus – savo trečiąjį įvartį čempionate pelnė E. Valencia (1:1).

Ekvadoriečiai dar sudrebino vartų virpstą, tačiau rezultatas mače jau nepakito.

• TCO

Olandai, net taško nenusipelnė. Jei taip žaist be jokios minties ir paskutines rungtynės turės daug reikalu

• +7
  • Seubas

Luis van Galas gaisina olandų laiką

• 0
  • Valencia
    TheKing

Sveikinimai olandam išsaugojus 1 tašką ir užuojauta Ekvadorui kad neiškovojo pergales rungtynėse kur jie tikrai to nusipelnė ir tikrai buvo geresni. Stiprybes Valencia!