N.Vasiliauskas: "Bayern" namuose sutriuškins "Porto" (visų porų prognozės)

Šiandien UEFA Čempionų lygoje prasideda atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Per artimiausias dvi dienas paaiškės keturios komandos, kurios tęs savo žygį Europoje.

Lankomiausias šalies futbolo naujienų portalas „Eurofootball.lt“ pakalbino buvusį Lietuvos rinktinės žaidėją ir dabar „Viasat Sport Baltic“ kanale komentatoriumi dirbantį Nerijų Vasiliauską. Buvęs saugas sutiko pasidalinti Čempionų lygos ketvirtfinalio prognozėmis.


- Pradėkime nuo „Barcelona“ ir PSG poros. Kaip manote, ar šioje poroje jau viskas aišku, ar galime sulaukti ir staigmenos?

- Nepaisant pirmajame mače užfiksuoto rezultato, tarp tokio lygio komandų niekada nėra viskas aišku. Be jokios abejonės fakto, kad „Barcelona“ Paryžiuje buvo akivaizdžiai geresnė už PSG, nepaslėpsi, tačiau pastariesiems jau galės padėti pagrindiniai žaidėjai, todėl Barselonos komanda neturėtų atsipalaiduoti.

Žinoma, šiose rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai yra favoritai, tačiau intriga išlieka. Dažniausiai tokio aukšto lygio rungtynėse viską lemia smulkmenos. PSG žaidėjai turės šansų, jeigu jiems pavyks sustabdyti katalonų puolimą, bet puikiai žinome, kad „Barca“ savo stadione dažniausiai pelno po vieną ar du įvarčius. Prognozė – 2:2.

- Nerijau, kaip vertinate „Bayern“ šansus? Ar „Porto“ gali pateikti sensaciją Vokietijoje?

- Sensaciją „Porto“ pateikė jau pirmajame mače, pelniusi tris įvarčius. Tik dabar klausimas, ar „Porto“ namuose nesumušė tiek įvarčių, kiek galėjo pelnyti per abejas rungtynes. Mano nuomone, „vokiečių mašina“ yra pajėgi savo stadione nugalėti „Porto“, o mano prognozė yra 3:0 „Bayern“ naudai.

- Intriguojanti dvikova nusimato „Santiago Bernabeu“ stadione. Kaip manote, kurios Madrido ekipos šansai ten didesni?

- Žiūrint į pirmąsias rungtynes, favorito statusą norėtųsi atiduoti Madrido „Real“ futbolininkams, tačiau žinant statistiką ir tai, kad šį sezoną Madrido „Atletico“ išvykoje prieš „Real“ žaidžia labai gerai, Diego Simeone auklėtiniai turi šansų.

„Atletico“ turėtų žaisti antruoju numeriu, futbolą, pagrįsta kontratakomis. Jie tai daro labai pavojingai ir gana dažnai mėgsta keisti schemas. Vienu momentu jie spaudžia varžovus jų aikštės pusėje ir taip išveda iš vėžių „Real“ futbolininkus, kurių labai pavojingas puolimas yra priverstas būti be kamuolio.

Šiame susitikime yra labai sunku prognozuoti. „Real“ turi problemų su traumuotais žaidėjais, todėl bent minimaliai didesnius šansus patekti į kitą etapą turi „Atletico“.

- Paskutinėje poroje susitinka „Juventus“ ir „Monaco“. Kaip manote, ar italai išsaugos pranašumą Prancūzijoje?   

- Pirmajame susitikime 11 metrų baudinį įmušęs „Juventus“ laimėjo, tačiau šis baudinys buvo labai abejotinas. Mano nuomone, į kitą etapą turėtų žengti „Monaco“. Prancūzai įmuš įvartį ir tikrai turėtume pamatyti pratęsimą ar net 11 metrų baudinių seriją.

Aivaras Katutis

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...