Nutrūko Nalčiko "Spartak" pergalių serija © Eurofootball.lt
Pirmadienį Rusijoje buvo sužaistos paskutinės 13-ojo turo rungtynės. Rostove susitiko vietos "Rostov" bei pirmenybių lyderis Nalčiko "Spartak", ir netikėtą pergalę šventė turnyrinės lentelės apatinėje dalyje esantys šeimininkai.

"%c00115" 2 – 1 "%c00286"
17’ [0 - 1] Andrey Poroshin
29’ [1 - 1] Mikhail Osinov
51’ [2 - 1] Mikhail Osinov

Pirmenybių lyderis iš karto ėmėsi šeimininkauti šeimininkų aikštės pusėje, o ypatingai kairiajame krašte stengėsi "Spartak" saugas S.Pilipčiukas. Šis baudos aikštelės prieigose gavęs kamuolį suklaidino net tris šeimininkų gynėjus ir atlikp perdavimą svečių puolėjui A.Porošinui, kuriam beliko pelnė įvartį.

Neatrodė, kad ir tą vakarą galėtų kas nors sustabdyti svečius. Jie dar turėjo kelias progas, bet jų nerealizavo, ir tuomet atsibudo "Rostov", kai 29 minutę komandos kapitonas M. Osinovas pelnė išlyginamąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje "Rostov" aikštėje pasirodė atlikęs pakeitimus, kurie davė naudos. Aikštėje pasirodęs puolėjas M.Buznikinas 51 minutę atliko perdavimą komandos kapitonui, kuris pelnė antrą įvartį savo komandai ir išvedė šeimininkus į priekį.

Svečiai nesitikėjo tokio vietos komandos žaidimo ir nieko nebesugebėjo pakeisti. Mačas taip ir baigėsi rezultatu 2-1 šeimininkų naudai - nutrūko septynių iš eilės debiutanto Nalčiko "Spartak" pergalių serija.