Nutraukęs savo interviu G. Bale'as: geriau jau baigti rungtynes rėkiant ir spardantis © imago images/Xinhua nuotr.

2016-iais debiutavę Europos čempionate ir jo pusfinalyje - rezultatu 2:0 - pralaimėję Portugalijai Velso futbolininkai vakar turėjo pripažinti Danijos pranašumą ir palikti šį turnyrą, nesugebėję peržengti aštuntfinalio kartelės. Dešimtyje susitikimo pabaigoje likę valai nusileido kaip ant sparnų buvusiai Danijos rinktinei rezultatu 4:0.

Paklaustas, ar tai galėjo būti jo paskutinės tarptautinės rungtynės atstovaujant Velsui, G. Bale`as nutraukė interviu ir išėjo, tačiau prieš tai apie akistatą su Danija komentavo:

„Žaidimo eiga klostėsi ne taip, kaip būtume to norėję. Rungtynes pradėjome gerai - pirmąsias 25-erias susitikimo minutes, bet tada praleidome įvartį ir žaidimas pasikeitė. Stengėmės atsitiesti antrajame kėlinyje, bet suklydome ir praleidome dar vieną įvartį - tai „nužudė“ mūsų iniciatyvumą, kurio ėmėmės išėję į aikštę.“

„Tokiu rezultatu baigti rungtynes ir pasirodymą čempionate - nuviliantis dalykas, bet aš suprantu vyrus. Jie buvo pikti – geriau jau baigti rungtynes rėkiant ir spardantis, nei nedarant nieko.“

90-tą rungtynių minutę Velso žaidėjas Harry Wilsonas užsidirbo raudoną kortelę ir turėjo palikti aikštę. Komentuodamas šį teisėjo sprendimą G. Bale'as sakė:

„Tuo metu žinojome, kad mūsų pasirodymas čempionate - baigtas. Dėl to žaidėjai buvo nusivylę ir susierzinę. Esu taip pat nusivylęs: mes privalome visada išlaikyti disciplinuotumą tokiais sunkiais momentais, bet nieko blogo nepasakysiu apie savo žaidėjus. Jie aikštelėje atsidavė visą save - aš jais didžiuojuosi. Be to, susidarė toks įspūdis, kad teisėjas, galbūt, buvo paveiktas stadione susirinkusių sirgalių. Bet sprendimas buvo priimtas toks, koks buvo ir dabar jau nieko nepadarysi. Nėra tikslo ieškoti pasiteisinimo. Mes patys neišnaudojome susikurtų progų“, - baigdamas pridūrė Velso komandos kapitonas.