Nutekinti skandalingi „Barcos“ pokalbiai: žvaigždes išvadino bjauriais žodžiais © REUTERS nuotr.

„Barcelona“ ekipą pasivijo skandalingi praeities poelgiai.

Leidiniui „El Periodico“ pavyko gauti katalonų komandos viršūnėlių susirašinėjimus „WhatsApp“ programėlėje, kuriuose buvę komandos valdininkai negaili skambių epitetų klubo žvaigždėms.

Pavyzdžiui, kai 2021 metų sausio mėnesį žiniasklaidoje buvo paviešintas tuometinio „Barcelona“ puolėjo Lionelio Messi uždarbis, vieno iš departmento vadovas Romanas Gomezas Ponti, įtardamas futbolininko klastą, atletą išvadino „kanalizacine žiurke“ ir „hormoniniu nykštuku“.

„Barto (Josepai Maria Bartomeu) nebūk toks malonus su šia kanalizacine žiurke. Klubas jam davė viską, o Messi dabar diktuoja savo reikalavimus žaidėjų perėjimų, rėmėjų ir kontraktų pratęsimų srityse.

Kai pandemijos metu reikalai suprastėjo, gavau iš jo žinutę, kad nebūtų planuojama sumažinti atlyginimo jam ir Luisui Suarezui, tuo tarpu dėl kitų žaidėjų Lionelis esą jokių pretenzijų neturi“, – piktinosi R. Ponti.

Pastarasis vadovas nelaikė pykčio po kraupaus „Barcos“ pralaimėjimo 2:8 Miuncheno „Bayern“ ir gynėjui Gerardui Pique skyrė kalės vaiko epitetą.

Vykusiuose pokalbiuose jis taip pat ragino atsikratyti „balasto“, atleidžiant tokius žaidėjus kaip Sergio Busquetsas, kurie esą neturi rinkos vertės ir negali būti parduoti.

Su pagrindiniais teiginiais sutikdavo generalinis direktorius Oscaras Grau, jiems dažniausiai neprieštaraudavo ir „Barcos“ prezidentas J. M. Bartomeu.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...