Nusivylęs M. Pochettino: reikėjo pelnyti įvartį © AFP nuotr.

Sekmadienio „Ligue 1“ susitikime Reno mieste užfiksuota sensacija – žvaigždžių prikimšta Paryžiaus „Saint Germain“ 0:2 pralaimėjo kukliai „Rennes“ komandai.

Svečiams nepadėjo ir tai, kad jų puolimo grandyje žaidė trys pripažinti snaiperiai: Neymaras, Kylianas Mbappe ir Lionelis Messi. Statistika verčia fanus kraipyti galvas – net nebuvo pataikyta į vartų plotą.

Po rungtynių PSG vairininkas Mauricio Pochettino ieškojo pralaimėjimo priežasčių:

„Manau, kad mums reikėjo pelnyti įvartį. Norint laimėti, reikia įgyvendinti tokį tikslą. Kita vertus, manau, kad pirmojo kėlinio pabaigoje žaidėme labai gerai.

Vis dėlto tuomet kažkiek nesisekė, nes galėjome baigti kėlinį pirmaudami 2:0.

Aišku, viskuo nusivyliau, bet dabar turėsime dviejų savaičių pertrauką, bet vėlgi – futbolininkai išvyks į nacionalines komandas“, – aiškino M. Pochettino.

PSG gynėjas Marquinhosas kalbėjo:

„Sunkiai pradėjome rungtynes, o varžovai turėjo žymiai daugiau energijos ir buvo geresni. Pirmojo kėlinio pabaigoje švaistėme šansus, ir galiausiai praleidome du įvarčius, kurių galėjome išvengti.

Nuovargis? Manau, kad esame pripratęs žaisti rungtynes po rungtynių. Juo pasiteisinti negalėtume.“