Lenktynės dėl „Eredivisie“ titulo tęsiasi: PSV nepasinaudojo „Ajax“ suklupimu Alkmare © JumpStory nuotr.

Nors „Eredivisie“ lyga tarp top5 Europos lygų, pagal koeficientą, nepatenka, tačiau intrigos šiose pirmenybėse dėl likimo titulo netrūksta.

Sekmadienį įvyko dar dvi rungtynės pagrindinių konkurentų dėl titulo.

Amsterdamo „Ajax“ išvykoje susidūrė su stipria „AZ Alkmaaro“ komanda ir laimėti nesugebėjo – 2:2.

Šiose rungtynėse Eriko ten Hago auklėtiniai įsiveržė į priekį po Briano Brobbey įvarčio. Rungtynių šeimininkai antroje kėlinio pirmoje pusėje sugebėjo persverti rezultatą į savo pusę, tačiau bent jau tašką Amsterdamo komandai išplėšė Edsono Alvarezo įvartis.

Kitose rungtynėse PSV nesugebėjo pasinaudoti „Ajax“ suklupimu ir sumažinti skirtumą, kurį būtų galima panaikinti per vienas rungtynes.

Eindhoveno ekipa išvykoje 2:2 sužaidė su „Feyenoord“ futbolininkais.

PSV dar 85-ąją minutę pirmavo 2:0 po greitų Cody Gakpo įvarčių rungtynių pradžioje.

Visgi pergalę „Feyenoord“ ekipai išplėšė ir paslaugą „Ajax“ ekipai padarė Cyrielas Dessersas, kuris paskutinę rungtynių minutę tiksliai realizavo 11 metrų baudinį.

Trečiadienį „Ajax“ galės triumfuoti „Eredivisie“ pirmenybėse, jei įveiks „Heerenveen“ futbolininkus.