Nuostabus L. Modričiaus įvartis nulėmė sunkią "Real" pergalę, "Valencia" nesėkmių serija tęsiasi (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse sekmadienį tęsiasi 23-asis turas, kuriame sužaistos ketverios rungtynės.

13 valandą Lietuvos laiku Valensijoje įvyko pirmoji dvikova, kurioje ginklus tarpusavyje surėmė vietos "Levante" prieš šalies čempionus "Barcelona" futbolininkus. Svečiai iš Katalonijos tik po atkaklios kovos rezultatu 0-2 įveikė šeimininkus.

Pirmasis įvartis krito 21-ąją minutę, kai Jordi Alba skersavo kamuolį į baudos aikštelę ir "Levante" gynėjas Davidas Navarro po sumaišties įsispyrė į savus vartus.

Vėliau "Levante" demonstravo solidų žaidimą ir sukūrė panašiai progų, kaip ir svečiai iš Katalonijos. Luiso Enrique auklėtiniams priklausė kamuolio kontrolė, bet vaisių tai neatnešė.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau bandė išlyginti rezultatą, tačiau galiausiai pačioje rungtynių pabaigoje Luisas Suarezas padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

"Barcelona" sąskaitoje yra 54 taškai ir nuo artimiausių persekiotojų jie pirmauja 3 taškais. Tuo tarpu "Levante" lieka turnyrinės lentelės apačioje.

Kitose rungtynėse Gary Neville'o vadovaujama "Valencia" patyrė eilinę nesėkmę, o Vigo "Celta" antrajame kėlinyje išplėšė lygiąsias prieš mažumoje žaidusią "Sevilla".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Granada" namuose susigrūmė su Madrido "Real" klubu. Atkaklioje dvikovoje po sunkios kovos Ispanijos vicečempionai rezultatu 1-2 palaužė "Primera" autsaiderius.

Pirmasis įvartis krito 30-ąją minutę, kai svečius iš sostinės į priekį po puikaus Dani Carvajalio perdavimo išvedė Karimas Benzema. Tačiau šeimininkai nepasimetė ir demonstravo sėkmingą žaidimą.

Antrajame kėlinyje 60-ąją minutę galiausiai "Granada" sulaukė varžovų nesėkmės - su teisėju susipuolęs Luka Modričius prarado kamuolį ir kontratakos metu po keitimo pasirodęs Youseffas El Arabi nuginklavo Keylorą Navasą.

Po praleisto įvarčio "Real" bandė užgulti varžovų vartus, tačiau "Granada" demonstravo geriausią futbolą. Vis dėlto, 85-ąją minutę L. Modričius nuostabiu smūgiu iš maždaug 25 metrų nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui ir išplėšė pergalę.

"Levante" 0 - 2 "Barcelona"
21' [0 - 1] D. Navarro (į savus vartus)
90' [0 - 2] L. Suarez

"Real Betis" 1 - 0 "Valencia"
49' [1 - 0] R. Castro

"Celta" 1 - 1 "Sevilla"
43' [0 - 1] D. Carrico
64' [1 - 1] C. Beauvue
25' F. Fazio ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Granada" 1 - 2 "Real Madrid"
30' [0 - 1] K. Benzema
60' [1 - 1] Y. El Arabi
85' [1 - 2] L. Modrič