Nuostabų finalą laimėjusi „Sevilla“ triumfavo Europos lygoje © „Reuters“ nuotr.

Penktadienio vakarą Vokietijoje sužaistas UEFA Europos lygos finalas.

Nuostabioje dvikovoje dar vieną Europos lygos trofėjų iškovojo „Sevilla“, kuri finale rezultatu 3:2 palaužė Milano „Inter“ futbolininkus.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo Italijos klubas, kuris po 5-ąją minutę Romelu Lukaku realizuoto 11 metrų baudinio išsiveržė į priekį.

„Sevilla“ ekipai atsakymo ilgai ieškoti nereikėjo – jau 12-ąją minutę smūgiu galva rezultatą išlygino Luukas de Jongas. Tas pats olandas dar vienu smūgiu galva 33-ąją minutę išvedė Ispanijos klubą į priekį.

Vis tik vos po trijų minučių rezultatas vėl tapo lygus, kai Diego Godinas po standartinės situacijos nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Lemiama šiose rungtynėse tapo 74-oji minutė, kuomet „Sevilla“ gynėjas Diego Carlosas fantastiškai smūgiavo per save, o kamuolys rikošetu nuo R. Lukaku kojos įskriejo į vartus. Kaip paaiškėjo vėliau, būtent šis įvartis ir buvo pergalingas.

„Sevilla“ Europos lygos turnyre triumfavo jau rekordinį šeštąjį kartą.