Nuostabius įvarčius mušęs "Real" sutriuškino "Betis", "Barca" namuose palaužė "Malaga" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 2-ojo turo rungtynės.

Titulą ginantys "Barcelona" futbolininkai "Camp Nou" stadione susikovė prieš "Malaga" vienuolike. Visą rungtynių laiką dominavusi katatalonų ekipa pasiekė minimalią pergalę.

Luiso Enrique auklėtinių žaidimas neblizgėjo, tačiau buvo kuriamos atakos po atakos. Puikiai savo vartus gynė Idrissas Carlosas Kameni, ne kartą išgelbėjęs savo komandą nuo įvarčio.

Vis dėlto pergalingą įvartį "Barcai" pavyko pasiekti 73-ąją minutę. Šio įvarčio autoriumi tapo ne vienas iš katalonų puolimo triados, o centro gynėjas Thomasas Vermaelenas, pelnęs savo pirmąjį įvartį "Barcelona" klube.

Po nesėkmingos sezono pradžios Madrido "Real" savo žiūrovų akivaizdoje bandė reabilituotis prieš Sevilijos "Real Betis" ekipą. Rafaelio Benitezo schemos šį kartą nenuvylė - "baltieji" rezultatu 5-0 sutriuškino lygos naujokus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jamesas Rodriguezas, pelnęs du fantastiškus įvarčius. Dar du pridėjo Garethas Bale'as ir sykį varžovų vartininką nuginklavęs Karimas Benzema

Kitose rungtynėse San Sebastiano "Real Sociedad" išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su "Sporting Gijon", Vigo "Celta" be vargo nugalėjo Madrido "Rayo Vallecano".

"Barcelona" 1 - 0 "Malaga"

73' [1 - 0] T.Vermaelen

"Real Madrid" 5 - 0 "Real Betis"

2' [1 - 0] G.Bale

39' [2 - 0] J.Rodriguez

47' [3 - 0] J.Rodriguez

47' [4 - 0] K.Benzema

89' [5 - 0] G.Bale

61' D.Castro ("Real Betis") nerealizavo 11m. baudinio

"Real Sociedad" 0 - 0 "Sporting Gijon"

"Celta Vigo" 3 - 0 "Rayo Vallecano"

11' [1 - 0] D.Nolito (11m. baudinys)

50' [2 - 0] D.Nolito

88' [3 - 0] A.Fontas